Komentowana treść: Gry, których nie było - aktualizacja
[#1] Re: Gry, których nie było - aktualizacja
Może i dobrze, że nie wyszedł AMRWolf. Pixeloza nieziemska, chyba 4x4
[#2] Re: Gry, których nie było - aktualizacja
Kto wie,może kiedyś na tej stronie doczekam się dema "naszego" Switchworld-a od Union Interactive.Ostatnio dorwałem wczesne demko IQ.
[#3] Re: Gry, których nie było - aktualizacja

@parallax, post #1

Co do AMRWolf to nie wygląda aż tak źle - znacznie lepiej od polskiego Ubeka, może nawet lepiej od Alien Breda3D ( kwestia podejścia do sprawy :P )
[#4] Re: Gry, których nie było - aktualizacja
Szkoda że jednak nie wydano tych gier - bo z tego co widać na zamieszczonych screenach to AMRWolf wygląda fajnie ( coś ala Fears tylko z lepszą grafiką - płaskie tereny raczej ). Dent a Wolf tu troszkę jest inaczej - kombinowanie grafiki z Doom`a w świecie Wolfenstein`a, i raczej coś w stylu fpp/rpg.
[#5] Re: Gry, których nie było - aktualizacja

@waldiamiga, post #2

A ja może też się doczekam czegoś na temat tych gier :

In Steel World ( przygodowa, o ile nie pomyliłem tytułu )
In Your Dream ( coś w rodzaju Flashback )
Brian Damage ( Fpp )
Brian Killer ( Fpp )
[#6] Re: Gry, których nie było - aktualizacja

@(V)(I)mothe(P), post #5

Brian Damage ( Fpp )
Brian Killer ( Fpp )


Demka tych nigdy (a szkoda) nie wydanych gier są na Aminecie.Brain Damage miała wydać jakaś rodzima firma (już nie pamiętam jaka),a Brain Killera - Titan.Może kiedyś Benedykt przeprowadzi wywiad z twórcami tych gier.
[#7] Re: Gry, których nie było - aktualizacja

@(V)(I)mothe(P), post #5

In your Dreams z wyglądu jest rewelacyjne :) To są panowie z Union.
Były jeszcze inne gry które zostały niewydane, niestety, a zapowiadały się rewelacyjnie.

[#8] Re: Gry, których nie było - aktualizacja

@(V)(I)mothe(P), post #5

Tutaj jeszcze link i screeny dotyczące Union System.

LINK
[#9] Re: Gry, których nie było - aktualizacja
Pamietam jak z wypiekami na twarzy na CD32 zagrywalem sie w demko AMRWolfa. Bardzo fajny engine, mialem wielka nadzieje ze ktos na tym zrobi gre bo chodzilo bardzo plynnie i ten efekt animowanych teksturek spokojnie mozna bylo grac na golej 1200. Mniodzio :( Szkoda ze nikt tego dalej nie pociagnal.

Ostatnia edycja: 24.02.10 17:20:35
[#10] Re: Gry, których nie było - aktualizacja

@Koyot1222, post #9

Płynnie chodziło na gołej A1200, ale jaka niska rozdziałka tam jest.
[#11] Re: Gry, których nie było - aktualizacja

@(V)(I)mothe(P), post #4

A mnie wizualnie zdecydowanie DENT A WOLF podoba się bardziej..
[#12] Re: Gry, których nie było - aktualizacja

@Koyot1222, post #9

Skad dorwales wersje na CD32?
[#13] Re: Gry, których nie było - aktualizacja

@reactor, post #12

Na pewno to nie była wersja na CD32.
Po prostu uruchomił na tym sprzęcie demko, a jak wiadomo cd32 to jak amiga1200.
[#14] Re: Gry, których nie było - aktualizacja

@BULI, post #11

Nie zaprzeczam że jest lepsze, ale mniejszy komfort z grania jest na tak małym ekranie ( o ile można go zwiększyć )- coś jak demo ,,niewydanej,, gry Operation G2.
[#15] Re: Gry, których nie było - aktualizacja

@Sir_Lucas, post #7

Bardzo czekałem na tą grę - ale niestety, nie ujrzała światła dziennego w postaci pełnej wersji gry :(

Może uda mi się przeszukać internet lub swoje archiwa gazetowo -cdromowe, w poszukiwaniu jakiś informacji na temat gier robionych przez naszych rodaków.;P
[#16] Re: Gry, których nie było - aktualizacja

@(V)(I)mothe(P), post #14

Ja nie zapomnę demo INFERNO nktóre miałem na CD32. To było coś na maxa odlotowego z genialną muzyką....
O ile dobrze pamiętam nie zostało to wydane......
[#17] Re: Gry, których nie było - aktualizacja

@(V)(I)mothe(P), post #3

Na razie obadałem AMRWolf. Muszę przyznać, że jak na grę napisaną w Amosie to zwala z nóg. Ogólnie, jak na prezentację silnika, wygląda obiecująco choć dużo trzeba byłoby włożyć jeszcze pracy, aby tytuł pojawił się. Warto zauważyć, że autor planował tytuł wydać jako shareware (nie pchał się w komercję).
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem